Jdi na obsah Jdi na menu
 


Windows Vista Home Basic je edice systému Windows určená pro základní požadavky práce s domácím počítačem. Pokud chcete počítač používat k úkolům, jako procházení internetu, používání e-mailu nebo prohlížení fotografií, bude systém Windows Vista Home Basic pravděpodobně tou správnou edicí pro vás. Ačkoli neposkytuje tolik výhod jako systém Windows Vista Home Premium, umožní vám snazší a bezpečnější používání počítače než systém Windows XP.

První věcí, které si u systému Windows Vista Home Basic povšimnete, je jednoduchost, se kterou naleznete hledané programy a soubory. Funkce okamžitého vyhledávání v počítači vyhledá všechny vaše dokumenty, e-maily, fotografie a další soubory a uspořádá výsledky tak, jak je chcete zobrazit. V kombinaci s integrovaným vyhledáváním aplikace Windows Internet Explorer 7 v systému Windows Vista strávíte méně času vyhledáváním požadovaných informací a více času činnostmi, které jsou pro vás důležité.

Díky automatické obraně proti škodlivému softwaru a podvodným webům umožňuje systém Windows Vista Home Basic vám i vaší rodině používat počítač s větší jistotou. Rodiče mohou navíc pomocí integrovaných rodičovských kontrol zajistit, že děti nepoužívají počítač nevhodným způsobem a jsou při práci s počítačem chráněny.

V systému Windows Vista Home Basic je nastavení nového počítače snazší než kdykoli dříve díky funkcím, které snadno přenesou veškerá vaše data a nastavení ze starého do nového počítače. Navíc můžete budoucnost očekávat s klidným vědomím, že máte technologii, která zajistí rychlé a spolehlivé fungování vašeho systému v průběhu času.

Jednoduše řečeno, systém Windows Vista Home Basic poskytuje pouze základní funkce pro práci s domácím počítačem.

Poznámka: Pokud je počítač vybaven 64bitovým procesorem, můžete jeho pokročilou architekturu v této edici systému Windows Vista plně využít. Další informace

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář