Jdi na obsah Jdi na menu
 


U příležitosti uvedení tohoto Disney trháku Jetix uspořádal tento týden v kinech Palace Cinemas v Čechách a na Slovensku exkluzivní promítání, kam pozval výherce soutěže Camp Rock organizované na webových stránkách www.jetix.cz a www.jetix.sk. Ti měli šanci vidět film jako první a poslední v kinech, protože je u nás film určen pouze pro televizní obrazovky.

Právě webové stránky Jetix jsou jedinečné tím, že přináší ty nejrozsáhlejší a nejnovější informace fanouškům Camp Rock (Rocktábora). Jetix v nejbližších dnech spustí plně lokalizovanou, interaktivní “gigastránku” pro fanoušky Camp Rocku (Rocktábora) a Hanny Montany, kde bude možné najít veškeré novinky, stáhnout si tapety a hry a v neposlední řadě se zúčastnit nové soutěže o exkluzivní a originální výhry.

Camp Rock (Rocktábor), kde zazářili Jonas Brothers (Joe, Kevin a Nick) - majitelé platinové desky, je příběh dívky jménem Mitchie, která touží strávit léto na prestižním rockovém táboře, aby si splnila svůj sen stát se zpěvačkou. Po příjezdu do tábora Mitchie pozná jaká zde mezi účastníky panuje rivalita jak při výuce, tak i v zalíbení se Shane Grayovi — teenagerovské hvězdě popu a letošní hvězdě učitelského sboru na táboře.

Shane, který hledá inspiraci pro svou novou desku, zaslechne Mitchie zpívat, ale nezahlédne její tvář. Ten jedinečný hlas ho pronásleduje, avšak dívku, které hlas patří nalezne až ve chvíli, kdy ona sama přemůže strach a představí se ve světle reflektorů.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář