Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Film ke stažení: Passengers

Publikováno Leden 2nd, 2009 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Začínající psycholožka Claire Summers (Anne Hathaway) se stává terapeutkou pěti lidí, kteří jako jediní přežili havárii letadla. Během prvního sezení s nimi zjišťuje, že jejich výpovědi o nehodě se značně rozcházejí. Nejzáhadnější z celé pětice se zdá být Erik, který ovšem společná sezení hned na začátku odmítl. Claire se s Erikem proti všem zásadám profesní etiky postupně sbližuje, až se posléze stávají milenci. Když ale ostatní pacienti začnou za záhadných okolností postupně mizet, zdá se právě Erik být klíčem k celému tajemství.

Číst dále »

Film ke stažení: Den, kdy se zastavila Země

Publikováno Leden 1st, 2009 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Mysleli jsme, že Země je naše. Byla to chyba. V historii existuje mnoho příkladů střetů civilizací, po nichž ty méně vyspělé zanikly nebo byly zotročeny. V našem filmu jsme těmi méně vyspělými my, lidstvo. Film vypráví příběh mimozemšťana Klaatua (Keanu Reeves), který přicestuje na Zemi s jediným úkolem – zamezit lidstvu jeho organizovanou sebedestrukci i za cenu nejvyšších obětí. Klaatu chce lidstvu pomoci, otázkou je, zda o to vlastně stojíme. Zatímco on chce jednat se světovými mocnostmi, naším jediným zájmem je zavřít jej do laboratoře a vědecky ho prozkoumat. ……

Číst dále »

Film ke stažení: The Punisher: War Zone

Publikováno Prosinec 31st, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Hrdina s lebkou na hrudi se opět vrací na velká plátna. Po nepříliš povedeném předešlém pokusu svítá naděje. Frank Castle coby Punisher vede osamocený boj proti organizovanému zločinu a jeho zrak se upírá směrem k hlavnímu bossovi. Musí stanout proti jeho zatím nejnebezpečnějšímu protivníkovi, který si říka Jigsaw.

Číst dále »

Film ke stažení: Disaster Movie

Publikováno Prosinec 30th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Nejnovější film scénáristů a producentů SCARY MOVIE. Will má noční můru: britská popová hvězda se ohání záhadnou křišťálovou lebkou a předpovídá konec světa, když se Will probudí, zjistí ještě něco mnohem děsivějšího. Jeho přítelkyně Amy leží spokojeně po sexu s někým, kdo vypadá tak trochu jako hiphopová hvězdička Flava Flav. New York se začíná otřásat v základech. Zemětřesení, asteroidy, tornáda, ledové bouře…Teď je na Willovi, aby zachránil svět před zkázou. Vítejte v šíleném světě Disaster Movie…

Číst dále »

Film ke stažení: Sedm životů

Publikováno Prosinec 29th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Film pojednává o muži jménem Ben (Will Smith), který se utápí v depresích za chyby spácháné v minulosti. Aby ze sebe smyl vinu, rozhodne se pomoct sedmi různým lidem. Potkává například slepého pianistu (Woody Harrelson) s kterým se skamarádí nebo srdeční chorobou trpící Emily (Rosario Dawson), do které se zamiluje.

Číst dále »

Film ke stažení: Passchendaele

Publikováno Prosinec 28th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Passchendaele je malé belgické město, které se účastnilo jedné ze tří nejvýznamnějších bitev první světové války, bitvy o Ypres. Britské, kanadské a jihoafrické jednotky tehdy obsadily německá císařská vojska. Cílem bitvy bylo získat moc nad vesnicí proto se jí někdy říká „bitva o Passchendaele“. Film vypráví o kontrastu války a dvou zamilovaných lidí. Hlavním hrdinou je seržant Michael Dunne, dědeček Paula Grosse, který byl ve válce raněn a odeslán zpátky do Kanady. V červnu roku 1917 se do Evropy vrátil, aby se připojil k desátému praporu v Calgary. A právě tam se zamiloval….

Číst dále »

Film ke stažení: Che: Part One

Publikováno Prosinec 27th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Oscarový Steven Soderbergh nám představuje svůj nový film, který je v podstatě životopisem kontroverzního revolucionáře a nejčastější vzor pro potisky na trička, Ernesta Rafaela Guevary de la Serny neboli Che Guevaru či chcete-li el Che. Snímek by se měl skládat ze dvou částí. Che-Argentine by měla být první část a bude pojednávat o Che Guevarove spolupráci s Fidelem Castrem a o společném svržení diktátora Fulgencia Batisty. V hlavní roli se nám představí Benicio Del Toro.

Číst dále »

Film ke stažení: Milionář z chatrče

Publikováno Prosinec 26th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Příběh podle skutečné události vypráví o negramotném indickém chlapci, který se náhodou dostal do soutěže obdobné “Chcete být milionářem?” a vyhrál jackpot.

Číst dále »

Film ke stažení: The Visitor (2008)

Publikováno Listopad 30th, 2008 v Filmy ke stažení | 1 komentář »

Ne každá návštěva je vítaná, setkání Waltera s párem přistěhovalců však může otevřít lhostejnému pedagogovi oči. Někdy stačí naladit se na rytmus těch, o které zprvu nejevíme zájem. Druhý film herce Toma McCarthyho (Syriana, Vlajky našich otců), jehož debut Station Agent (MFF KV 2006) získal cenu publika na festivalu Sundance. [43. MFFKV 2008]

Číst dále »

Film ke stažení: Vévodkyně

Publikováno Listopad 29th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Podle velmi úspěšné biografické knihy historičky Amandy Foreman natočil režisér Saul Dibb film o jedné z nejkontroverznějších postav Anglie v 18. století, vévodkyni Georgianě z Devonshiru (Keira Knightley). Georgiana Cavendish z rodu Spencerů (příbuzná princezny Diany) byla na svou dobu velmi pokrokovou ženou, která se angažovala v politice, byla jednou z nejvlivnějších hostitelek své doby a často podléhala hazardu a milostným aférám. Vedla velmi extravagantní, rozmarný a promiskuitní život plný intrik. Romanticky laděný film dokumentuje její milostné zápletky, nadšení pro účast na tehdejší politické scéně a ne zrovna šťastné manželstí …

Číst dále »

Madagaskar 2 download

Publikováno Listopad 25th, 2008 v Filmy ke stažení | 12 komentáře »

Madagaskar 2: Útěk do Afriky ke stažení

Madagascar: Escape 2 Africa  download

Vzpomínáte si na trosky letadla zaklíněné v koruně obřího baobabu, které lemuří král Julián používal coby trůní sál? Tak přesně to se stane klíčovou součástí geniálního únikového plánu, který vymysleli vynalézaví tučňáci. Na cestu domů se kromě nich vydávají i lev Alex, zebra Marty, hrošice Glorie, žirafák Melman a šimpanzi Phil s Masonem. Doprovázejí je král Julián, jeho pobočník Maurice a capart Mort, kteří chtějí poznat, jak to v tom civilizovaném světě chodí. Start pospravovaného letadla proběhne hladce, jenže o dalším průběhu letu se to říct nedá. Nejdřív vynechá jeden motor, pak druhý a neovladatelné letadlo se řítí k zemi. A ne k ledajaké zemi. Rozmazlení hrdinové přistanou uprostřed nejdivočejší africké divočiny, kde na každého z nich čeká vlastní příběh. Král newyorské ZOO Alex se setká s rodiči a zjistí, že v srdci Černého kontinentu mu jeho manýry nic dobrého nepřinesou. Zebra Marty konečně na vlastní kůži pocítí, jaké to je, být součástí velkého stáda a svobodně s ním cválat savanou. Hrošice Glorie tu potká neuvěřitelného hrošího samce a žirafák Melman se bude snažit zbavit hypochondrie a přitom tiše trpět, protože Glorie mu ani trochu není lhostejná. Připravte se na to, že podobných překvapení vás v Madagaskaru 2 čeká víc.

madagascar 2 poster

Číst dále »

Film ke stažení: The Mutant Chronicles (2008)

Publikováno Listopad 19th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Píše se 23. století a major Mitch Hunter (Thomas Jane), jakožto voják, vede hrstku odvážných ve válce proti armádě nemrtvých.

Číst dále »

Film ke stažení: Hrdost a sláva (2008)

Publikováno Listopad 18th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Policista Ray Tierney (Edward Norton) se dostane do střetu zájmů když vyšetřuje případ zkorumpovaných policistů do kterého je zapojen i jeho švagr Jimmy Egan (Colin Farrell). Je jen na něm jak se vyrovná se zákonem a mravní etikou rodiny.

Číst dále »

Film ke stažení: Po přečtení spalte (2008)

Publikováno Listopad 17th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

CIA veterán Malkovich dostane vyhazov z práce kvůli chlastu a nenapadne ho nic lepšího než svůj spleen rozpustit ve vzpomínkové knize. Rukopis se čirou náhodou dostává do rukou dvou bezohledným zaměstnanců místní tělocvičny (B. Pitt a F. McDormand), kteří si sečtou jedna a jedna a pokusí se Malkoviche v domnění, že jde o tajné vládní materiály, vydírat. Do případu se mimo jiné nachomýtne ještě vyšetřovatel a záletník Clooney.

Číst dále »

Film ke stažení: Wanted (2008)

Publikováno Listopad 17th, 2008 v Filmy ke stažení | 1 komentář »

Mladý muž Wesley (McAvoy) zistil, že jeho dlho nezvestný otec bol nájomný vrah. A potom ako bol otec zavraždený, bol naverbovaný do starej organizácie jeho otca. Trénuje ho muž menom Sloan (Freeman) aby Wesley nasledoval otca v jeho stopách.

Číst dále »

Kung Fu Panda: Secrets Of The Furious Five (2008 DVDRip)

Publikováno Listopad 11th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Číst dále »

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Publikováno Listopad 11th, 2008 v Filmy ke stažení | 22 komentáře »

Parta zvířat z newyorské ZOO se chce z Madagaskaru vrátit do svého domova a k tomuto účelu použijí havarované letadlo. Jenže co se nestane - hrdinové ztroskotají někde uprostřed Afriky. Tam se setkají s příbuzenstvem lva Alexe.

Číst dále »

Lovecká sezóna 2 (2008)

Publikováno Listopad 10th, 2008 v Filmy ke stažení | 3 komentáře »

Číst dále »

Quantum of Solace (2008)

Publikováno Listopad 10th, 2008 v Filmy ke stažení | 1 komentář »

Ve dvaadvacátém filmu o nejznámějším agentovi Jejího veličenstva, se James Bond (Daniel Craig) vydává po stopě, kterou mu zanechala Vesper, jediná žena, kterou kdy miloval. Tou stopou je pan White (Jesper Christensen), jež při výslechu odhalí organizaci, která Vesper vydírala. Agent 007 se vydává na Haiti, kde se jeho cesta zkříží s Camille (Olga Kurylenko), ženou, která stejně jako on touží po odplatě.

Číst dále »

Film ke stažení: Po přečtení spalte (2008)

Publikováno Listopad 1st, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Číst dále »

Film ke stažení: Saw 5 (2008)

Publikováno Říjen 31st, 2008 v Filmy ke stažení | 1 komentář »

V SAW 5 pokračuje Hoffman v práci Jigsawa. Jeho tajemství je však skoro prozrazeno a on se musí vydat na lov, aby zabránil svému prozrazení.

Číst dále »

Film ke stažení: Max Payne (2008)

Publikováno Říjen 31st, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

V New Yorku zúri drogová vojna. Všetko sa prevráti naruby, keď na drogovú scénu vtrhne nový tajomný hráč zanechávajúci po sebe symbol V. Na tento prípad NYPD nasadzuje svojho najmladšieho, ale najschopnejšieho detektíva z oddelenia narkotík, Maxa Payna. Jeho utajenie sa rozpadne načo doplatí jeho manželka a dcérka. Detektív sa vydáva do ulíc v najhoršej snehovej búrke storočia a zanecháva po sebe desiatky mŕtvol.

Číst dále »

Film ke stažení: Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Publikováno Říjen 30th, 2008 v Filmy ke stažení | 4 komentáře »

Číst dále »

Film ke stažení: This Is Not A Test (2008)

Publikováno Říjen 30th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Číst dále »

Film ke stažení: Tropická bouře (2008)

Publikováno Říjen 25th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Pätica hercov, medzi ktorými nechýba akčný hrdina Tugg Speedman (nabúchaný Ben Stiller), drogovo závislý Jeff “Tučko” Portnoy (blonďavý Jack Black) alebo najväčší herec svojej generácie a štvornásobný držiteľ Oscara Kirk Lazarus (čierny Robert Downey Jr.) sa chystajú natočiť vojnový veľkofilm, kvôli ktorému podstúpia náročný vojenský výcvik, aby na plátne pôsobili dostatočne realisticky. Nebudú však musieť nič hrať, pretože na lokácii, kde film točia, vypukne vojna. A tak si kvôli záchrane vlastných životov budú musieť spomenúť na výcvik, chopiť sa zbraní a prebojovať preč.

Číst dále »

Film ke stažení: Hell Ride (2008)

Publikováno Říjen 24th, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Pistolero, Gent a Comanche. členové motorkářského gangu Victors mají nevyřízené účty jak mezi sebou, tak s gangem 666 a jejich bossem Duecem.

Přidejme Denise Hoppera a hodně, opravdu hodně vyvinutých, někdy i obnažených slečen a máme klasické “biker movie” z produkční stáje Quentina Tarantina.


Číst dále »

Film ke stažení: Pineapple Express (2008)

Publikováno Říjen 23rd, 2008 v Filmy ke stažení | 4 komentáře »

Hlavními hrdiny snímku Davida Gordona Greena jsou Dale (Seth Rogen) a Saul (James Franco). Oboum dvoum pohodářským budižkničemům, kteří dny tráví jen hulením a poflakováním, se jednoho dne má změnit život. Dale se stane svědkem vraždy a jak již jistě tušíte, není ve stavu, kdy by situaci zvádnul a tak zpanikaří. Toho si všimnou nájemní vrazy a tak může ztřeštěná honička začít. Pod filmem je podepsán producent Juddy Apatow, který má na kontě komedie jako ZBOUCHNUTÁ, SUPERBAD nebo 40 LET PANIC.

Číst dále »

Film ke stažení: Day Of The Dead (2008)

Publikováno Říjen 22nd, 2008 v Filmy ke stažení | Bez komentáře »

Film na motivy slavné předlohy George Romera vypráví příběh o smrtící (no, smrtící… jak se to vezme) nákaze, která se objevila v malém městečku. Armáda zablokovala všechny výjezdy z města za záminkou armádního cvičení. Nic netušící občané však začnou mít podezření, že tu není něco v pořádku. To pravé peklo propukne až se soumrakem…

Číst dále »

Film ke stažení: Hancock (2008)

Publikováno Říjen 15th, 2008 v Filmy ke stažení | 3 komentáře »

Existují hrdinové … existují super hrdinové… a pak je tu Hancock (Will Smith). S velkými schopnostmi přichází i velká zodpovědnost – to vědí všichni – všichni až na Hancocka. Je popudlivý, konfliktní, sarkastický a nepochopený a jeho dobře míněné hrdinské skutky by měly splnit účel a zachránit nespočet životů, ale vždycky to vypadá, že místo toho zanechává za sebou spoušť. Veřejnost má toho všeho konečně dost – dobří obyvatelé Los Angeles jsou vděčni za svého místního hrdinu, ale rádi by věděli, co kdy komu udělali, že si tohohle chlapíka zasloužili. Hancock není typem člověka, kterého zajímá, co si o něm ostatní …

Číst dále »

Film ke stažení: Rallye smrti (Death race) (2009)

Publikováno Říjen 14th, 2008 v Filmy ke stažení | 1 komentář »

Číst dále »